Leden 2009

stěhování

30. ledna 2009 v 8:37 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A.
Ahoj zlatíčka moje.Mám pro vás novinu.STĚHUJI blog na jinou adresu.Byla bych,ale ráda kdybste i nadále mohli zůstat v seznamu mých webových kamarádů.Takže pokud budete mít zájem.Prosím podepište se pod první článek na mém novém,starém blogu.
Děkuji za pochopení.Vlastně bych Vám asi měla osvětlit proč ho stěhuji.U jednoho prostého důvodu.
Lidé ze školy a ze třídy mi na něj začali chodit a mě to nevyhovuje.Nemyslím K.a.A.ty jsou vždy výtány.

Ona......

29. ledna 2009 v 9:46 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.


sem dokonalá,nadřazená,prostě nejlepší člověk na planetě.Řekla dívka tak znuděná svým životem.Upíjí svůj žal v alkoholu.Svůj vztek krotí v drogách,ale přesto Ji miluji a snažím se Jí porozumět.
Dnešní předlouhý článek chci věnovat pouze Jí a Vám.Pokud se rozhodnete se mnou a s Ní vydržet až do samotného konce článku.Bude dlouhý.Nejspíše by nyuškodilo kdybyste si donesli popcorn a colu a nebo něco podobného co si obvykle nosíte cestou k televizi.Tenhle článek Vám bude připadat deprimující,frustrující,povýšencký,chaotický.....budete mě nenávidět.Budete mě chtít nenávidět.Nebude se semnou chtít bavit.Budete se mě chtít vzprovodit ze světa,ale co jiného si podle Vás zasloužím.Snad pochopení,nenávist,lásku,porozumění.To nemám zdání.Nevím kdo jste.Pouze čtu to co píšete.Poslouchám Vaše rady,ale přesto o Vás nevím nic.Vím o Vás,že jste skvělí lidé píšící zajímavá slova,která mi do očí pokaždé vecpou slzy,vykouzlí úsměv.Škleb,vrásku na mém pobledlém obličeji.Bolest,zmatek.Prostě všechno čeho jste schopní a netrápímě to.Nevím co přijde a co od Vás smím očekávat,ale pokud tu pro mě jste a aspon trochu Vám na mě záleží.Zůstane a budete číst mé prozby a nadávky vůčí Ní.Vůči osobě,kterou miluji,ale také odsuzuji proto co dělá.

Ten den si pamatuji přesně.Bylo parné letní odpoledne a mi jsme se s Ní jen tak potulovali po městě.Bylo to skvělé.Dvě nejlepší kamarádky jdou v ruku v ruce po městě a smějí se z plných plic.Kde se vzal tu se vzal.Zpoza stromu se vynořil aspon mě neznámí kluk.Vypadal na sedmnáct.Věděla sem,že mi Ona něco tají.Říkala mi,že je to překvapení.
Nevěděla sem kdo to je,ale věděla sem,že si to míří k nám.Spíše k Ní.
Ano,byl to Její nový objev.
Nevím proč,ale najednou sem dostala strach.Bála sem se o Ni.Vypadal na ni moc straře a nezodpovědně.Jako nějaký pouliční flákač a kapesní zlodějíček.
Samozřejmě,že sem se Jí to potom pokoušela rozmluvit.Říkala sem Jí,že se tentokrát zapletla z nesprávnou osobou,ale ona mě nehodlala poslouchat.Měla nasazené ty růžové brýle,které sem nemohla sundat.Byla Ním tak posedlá,že to snad ani není v normálním vztahu možné.Marně sem Ji přemlouvala,aby tenhle vztah ukončila.
Po týdnu přemlouvání sem se vzdala.Nechala sem Ji být.Už sem se tím netrápila.Ona se mnou přestala komunikovat,protože si myslela,že na ni žárlím.
Za dva týdny za mnou přišla.Slzy Jí padali takovým proudem,že by byla schopna vytopit křečkovo akvárko,během pěti minut.
Nevím co si myslela,že Ji přijmu z otevřenou náručí a budu Ji jako správná kamarádka utěšovat?!Se pletla,ale já nevěděla co se stalo.Když sem se to za dvy týdny dozvěděla.Došlo mi,že sem udělala strašnou chybu.
On Ji totiž.............došlo mi to pozdě.Rychle sem se vzpamatovala a rychle běžela k Ní domů.Ani sem se neobtěžovala zazvonit a rychle sem rozrazila dveře a sprintem běžela nahoru k Ní do pokoje.Ležela tam,schoulené do klubíčka a vypadala strašně.Jako vyprahlá chodící schránka připravená k pitvě.
Sklonila sem se k ní a začala Ji utěšovat.Čekala sem,že mě odstrčí,protože to jak sem se k Ní toho dne zachovala bylo něco neodpustitelné.Tedy aspon z mého pohledu.Rychle sem toho využila a začala Ji chlácholit,utěšovat.
Nechala sem si od ní máčet tričko.Její slzy byly tak vřelé.Přímo mě štípali na mé kůži.Ani jedna se o něm nechtěla bavit,chtěli sme zapomenout,ale nešlo to.Pomohla jsem Jí do koupelny a nechali Ji o samotě,aby se v soukromí převlákla.
Když vyšla,čekala sem tam na Ni.Nevím jestli si myslela,že Jí uteču,ale v tu ránu byla u mě a zase mi máčela oblečení.Nechala sem Ji at si pobrečí.Trochu Jí to pomohlo,ale ne o moc.Potom sem Jí řekal at nedělá žádné hlouposti,at si nijak neubližuje.
Její rodiče neměli ani zdání o tom co se stalo a o tom co se dělo v tu dannou dobu.Mysleli si,že je dcera zdrcená z neštastné lásky,ale byli na omylu.
Když sem jednou po dlouhém školním dni přišla k ní domů.Našla sem Ji v koupelně.V ruce flašku vodky a na zemi pohozenou žiletku.Bylo to něco jako zásach bleskem.Přimrazilo mě to na místě.Místo toho,abych k ní šla a vytrhla Jí tu flašku z ruky.Sem dokázala pouze vystrašeně zírat.Probral mě až zvonící telefon.
Vykašlala sem se na něj a rychle Jí vytrhla flašku z ruku,žiletku vyhodila z okna.Okamžitě sem Ji pořádně seřvala.Začala Jí nadávat.Vřískat na ni.Nevím,kdo byl více zděšen mojí reakcí.Jestli Já nebo Ona.Řekla bych,že spíše Já.Ona si z toho nic moc nedělala.Řekla mi,že takhle Jí to vyhovuje.Bolest Jí vyhovuje.Ale co sem měla dělat.Mě to navyhovovalo,chtěla sem Ji zpátky takovou jakou byla dřív.Pak po další hodině plného vřískání na její účet.Mi slíbila,že toho nechá,že si přestane ubližovat a upíjet svou bolest v alkoholu.
Uvěřila sem Jí.Chtěla sem Jí věřit.Nalhávala jsem sama sobě,že se z toho dostala,že s tím ubližováním přestala,ale nebylo to tak.Nevydžela jsem tom.Šla jsem za jejími rodiči a všechno jim pověděla.Připadala jsem si jako ten největší zrádce.Slíbila sem,že to nikomu nepovím,ale měla strach.Měla jsem strach o její život.O ni samotnou.
Tet si uvědomili co se z jejich dcerou děje.Jeho zavřeli a Ona se šla léčit.
Musela jsem Ji dlouho přesvědčovat,aby našla odbornou pomoc.Proč?Protože od alkoholu a žiletky se dostala až k drogám.Prvně to byly pouze léky proti bolesti a pak se to postupně dostávalo až k perníku.Nechtěla sem ani pomyslet na to,kde je vůbec brala.Rodiče je objevili u ní v pokoji.Byli z toho zdrcení a ještě více se o Ni začali bát.Byli s nervy v koncích stejně jako já.Po dvou měsících ustavičného hádání a přesvědčování se mě a jejím rodičům,podařilo to jediné co jsme pro ni mohli udělat.
Šla do léčebny.Sem zato velice ráda.Odvikací kůra probíhala ze začátku těžce.Nikdo nevěřil,že by se mohla dát zase do pořádku,ale nakonec vytrvala.Dostala se přes.Tet má hodného přítele,který se o Ni stará a dělá Ji štastnou.Sem za Ni ráda.Byli to nějtěžší čtyři měsíce mého života.Tahle ta skutečnost Vás donutí dívat se na svět jinak.Prostě na vše.
,,Maruško,věř nebo ne,ale mám tě ráda.Vím,že to pro tebe muselo být těžké,ale tet je všechno zase tak jak má být.Ty si taková jaká si byla dříve a to mě těší.Nedokážeš si představit jak sem štastná.Prosím tě zž nikdy takové věci nedělej.Slíbilas to!Mám tě ráda!"
Vím,že není správné zveřejnovat Její příběh na místě jako je můj blog a web,ale chci,aby jste věděli jak je to těžké.
Dostat se přesto všechno.Vím,že tu ránu,kterou jí On zasadil asi těžjo někdo úplně vymaže,ale pokud se bude i nadále pokoušet o to přenést se přes to.Věřím,že na to časem zapomene.Nkdy ne zcela,ale přesto.

Podařilo se mi povyprávět Vám,jak vypadali ty čtyři měsíce.Měsíce plné oba v a strachu o Její život.Tak,byla bych ráda.Kdybyste si to co jsem právě napsala vzali k srdci a nikomu o tom nevykládali.Pokud v sobě máte aspon trochu pudu sebezaáchvy.Děkuji Vím za pozornost.Ráda bych upustila od tohohle témata a navázala na jiné.Na můj podivně strávený den.Včerejší den.
Porbudila jsem se do slunečného rána.Byla sem ráda,že konečně po nějaké době zase svítí slnuce.Možná to bylo i tím časem.Já sem se totiž probudila ve dvě odpoledne.Ano,celé dopoledne jsem prospala.Byla sem vyzpinkaná do růžova.Na tváři široký úsměv plný odhodlání.
Jaksi ošemetně sem se postavila a šmátrlala po berlích,jteré většinou bývají hned vedle mé postele,ale nebyla.
Samozřejmě,že mě hned napadlo kde mohou být a jak se tam dostali.Byli na chodbě,moje setra se strašně ráda hraje na to,že má zlomenou nohu a může chodit o berlích.To já bych byla také,kdybych nevěděla jaké to je šlapat ty čtyři patra.Ještě,že tyhlety osldní dva týdny.Sem je ani jednou nemusela šlapat.ale to se od pondělka změní.Ano,je to tak.Vaše HadrováPanenka bude chodit už od pondělka do školy.Sice furt o belích,ale bez sádry.To bude podle mě ještě horší.Máma na mě furt chodí s těma jejíma teoriema.Jak se mi bude o poznání lehce chodit lépe po schodech,protože mi dolů nohu nestahuje.Několika kilogramová sádra,ale to já přece vím až moc dobře,ale toho se neděsím.
Dobelhám se do třídy a jakmile se usadím.Už tam na mě budou čekat moje dvě nejlepší přítekyně.Potom se určitě dovalí ještě moje kamarádky Kristýna s ostatními.No nastane zmatek.Každý si bude chtít sednout a jako obvikle mě někdo z nich kopne do nohy.Oni mě do ní musí furt kopat.Samozřejmě,že ne na schvál.Aspon doufám,ale oni mě do ní furt kopou.Nevím kolikrát jim budu muset ještě nadávat.Pokaždé když mě kopnou a já je seřvu se mi hned omluví a prohlásí,že se to už nikdy nestane,ale není to pravda.Pokaždé mě někdo z nich kopne.Už se to povedlo i naší matikářce.Helenko,to bolelo,au!
Asi se mě chtějí zbavit.
Od včerejšího věčera sem velice popuzena jednou z těch dvou nejlepších přítelkyn.A to mojí ženou anDYnuskou.Zabít.Ona mi pošle sms,že ke mě s holkama příjde v pátek dopoledne.Samozřejmě sem velice potěšena a odepíšují,že je to ok,ale pak mi dojde odpověd s vysvětlením.
,,Sandruško,víš nezlob se,ale mi deme ve čtvrek oslavit to výzo na boulec.Sry,bobe.No víš,kdyby si se naučila chodit po schodech tak by si šla taky,fakty sory,ženuško,pak ukážu fotky."
To si to nemohla nechat pro sebe!Sem vzteklá,ale na sebe.Proč?Protoře měla zase pravdu.Kdybych se naučila chodit po schodech tak bych také mohla odpoledne hrát bouling.Sem udivena,jak nemotorná jsem.
Ubohá duše, v hříšném těle vězíš,
tělesné pudy se v něm vzpurně sváří,
proč uvnitř zmíráš, hladovíš jak v cele,
tvůj zevnějšek však nádherou jen září?
K čemu ten lesk, když zajde v krátké době?
Proč pouhá schránka má tě tolik stát?
Pro radost červů, co ji pozřou v hrobě?
Pro ně se pachtíš? Jim chceš všechno dát?
Hleď z nouze těla udělat svou ctnost,
čím ono schází, v tom zkus najít lék,
pozemskou bídu vyměň za věčnost,
bohatá uvnitř, chudá navenek.
Ze Smrti žij, co ze života žije,
smrt Smrti navždy smrtelnost z nás smyje.závislost........

26. ledna 2009 v 20:08 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Nazdar.Musela sem se nad sebou zamyslet a to důkladně.Sem sice doma a nemusím chodit do té jedné určité vzdělávací instituce.Ale to také neznamená,že bych věčinu času měla trávit u počítače.Nejsem na něm tak často,ale v posledních měsících se to strašně změnilo.Mám silné nutkání furt chodit na web a vylévat Vám své pocity a každodenní zážitky.Pomali to začíná vypadat na internetovou závislost.
Proto sem se rozhodla,že svůj pobyt na internetu omezím.Budu na něj chodit pouze v úterý,čtvrtek,sobotu a možná i v neděli.Místo toho vysedávaní u pc budu trávit nad dobrou knížkou a nad nějakou podobnou aktivitou.Vlastně ani se toho moc nezmění,jelikož já furt něco čtu.At už jsou to zamilované romány,dramata nebo trávím čas nad čtením Světa motorů,ke kterému sem se dostala dnes a jak už sem jednou říkala podařilo se mi vykoumat kolik konů má Edwardovo Volvo.Bohužel se mi tahle ta informace během dvou minut vykouřila z hlavy. Nemám důvod proč by mě to vůbec mělo zatěžovat trápit.
Když už sem se od závislosti na netu dostala ke čtení knih,tak sem oběvila další skvělou knihu.Děj se odehrává v sobecké společnosti francozské smetánky.Dívka vypovězena z rodiny,protože se zamilovala do nezprávné mužemkterý se nehodil do její rodiny.Zajímavý příběh,prostě skvělý.Dostala jsem se někam do poloviny knížky a sem šokována jak se osudy hlavní hrdiny ubírají pokaždé jiným směry.
Ke čtení sem si uvařila černý čaj.Moc často ho nepiju,ale chtěla sem zkusit něco o co sem se pokoušela už dávno.Také sem oprášila svoje fotoalbum a procházela fotografie z mého dětstvý.Byla sem zajímavá.V očích mi pohrával upřímný smých,který se prolínal se štěstím.Byla jsem bezstarostné a vděčné dítě.Dokázala jsem poslouchat lidi v mém okolí a neodmlouvat.Možná to odmlouvání mělo něco společného s tém,že sem v tu danou dobu ještě neuměla říct ani slovo.Bud sem brečela a nebo se furt smála.Aspon tak mi to pře dávnými léty vyprávěla moje zesnulá prababička.Velice inteligentní a charismatickí žena to bývala.Měla sem ji opravdu strašně ráda.Nedokázala jsem se přenést přes její odchod na druhou stranu,ale před čtyřmi roku sem se vzchopila a začala přemýšlet zase normálně.
Také sem Vám chtěla poděkovat,že si ste mě někteří přidali do seznamu kontaktů na icq,sem velice potěšena.Už sem dokonce měla možnost pokecat si s jednou velice zajímavou os§bkou z moschino blogu.
Moc se těším i na další zajímavé lidi,na jejichž blogy chodím.
Zítra,jelikož je úterá tak mě ještě můžete očekávat na webu.Budu přidávat ještě nějaké ty články a budu se Vás snažit zastihnout na icq.


Dobrou noc.Vaše věcná HadrováPanenka z kakao blogu.
At Vám život hází pod nohy cokoliv,budu se Vám snažit pomoci.Vy jdete zemí,má cesta vede peklem.

i never stop...........

26. ledna 2009 v 15:04 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.

Ahoj moji milí.Rozhodla jsem se,že bych Vám sem mohla dát svoje icq.Konec konců z toho co sem o sobě napsala se nedá s přesností určit jaký jsem člověk.Takže pokud byste si se mnou chtěli polábosit tak prosím.Byla bych ráda i já kdybych se s Vámi mohla trochu lépe poznat.Obvykle se nevtírám,ale opravdu bych si s Vámi chtěla povídat.Je to skvělé když si smíte z někým povídat i když je to způsobem schované tváře.
Taky bych Vám chtěla říci,že se už od rána skvěle bavím.Podívala sem se na nějaké zajímavé filmy.První byl takvý,no detektivní.Konkrétně to byly Purpurové řeky 2.Opravdu zajímavé řeknu Vám.Rak sem si pustila film Vanity fair-zase.Prostě dokonlost sama.
Po skouknutí těhle dvou filmíků jsem si pustla hudbu na plné pecky a začala všelijak kejvat hlavou a zpívat.Byla to hrůza.Máte štěstní,že ste to neslyšeli.Ze mě zpěvačka nikdy nebude.Moje sprcha by mohla vyprávět.
Takže tady je to moje icq-498 727 934.Nedivte se když Vám tam naskočí přezdívka xo.ox.gossip-girl.Byla to první přezdívka co mě v tu danou chvíli napadla.Samozřejmě tak sem mohla napsat můj nick co mám na mém blogu,ale to se mi nějak nechtělo.Prostě sem ze sebe udělala super drbu.Jinak taky to po mě chtělo nějaký heslo.Tak sem tam vytukala hnedky to první co mě napadlo.Víte co to bylo,tak to Vám neprozradím,ale bylo to nehorázně dlohé heslo a taky pěkně těžké.Má to něco společného z odmocninou z pí:).
No taky sem expertka víte.Sem zapoměla heslo na mém straém účtu a proto sem si musela udělat tendle ten druhej účet.No nazabití.

Jinak dneska sem taky zkoušela pařit the sims 2.V životě sem to nehrála.:(.Taky to tak porvé dopadlo.Mí simíci taky tak vypadali.No,radši sem to vypla a šla se věnovat čtení,o5.Strašná sranda.
Rozhodla sem se,že budu číst něco pro mě opravdu netradičního.Začala sem číst Svět motorů-lol.Sem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí.Např.kolik koní má to Edwardovo Volvo,na kterém jezdí ve Stmívání.
Dokonce sem si vybrala autíčko,nakterém budu řádit až mi bude 18 a budu mít řidičák.Budu pirátkou silnic.Budu nezpoutanou rebelkou s velkým R.
Bacha na mě.

oh happy day..........

26. ledna 2009 v 10:22 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.

Dobré ráno,mojí milí virtuální kamarádi.Probudila jsme se do trochu pochmurného rána.Všimli jste si,já sem se probudila.Což znamená,že jsem spala.Ano,konečně se mi podařilo prospat celou noc.Dokonce se mi zdály i pěkné sny.Byla sem ve Francii u výtězného oblouku a tam večeřela se všemi lidmi,které má ráda,ale nikom to neříkejte.
Co mám dnes v plánu?Tak toho je hodně.Zaprvé bych měla trochu uklidit v baráku,protože doma máme slušný nepořádat.
Včera večer se moje sestra s mámou vrátili domů,takže se moje sestra nevihla dalšímu školnímu dni.Co bych Vám ještě řekla.No život je docela v normálu a já jsem celkem happy a za to vděčím přátelům a Jemu.Konečně si zase připadám jako člověk a ne jako nějaká vyprahlá lidská schránka.Tak se prozatím mějte.Musím jít uklízet.


Přidávám nádhernou písen,která mne dokáže uklidnit.Je harmonická a líbivá,okmažitě si mě získala do své moci.Uvěznila mne.


nashledanou moji milí přátelé....

25. ledna 2009 v 20:10 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Je 19:58 a ty dva dny,které sem ztrávila beze spánku si vybrali svou danˇ.Jen stěží se mi daří přemáhat těžká oční víčka.Sotva vidím na to co píši a sotva vnímám fakt,že se můj táta po těžké služební cestě konečně vrátil domů.
Právě tet se šel osprchovat.Moc se mi nechce věřit,že tam dneska ztráví malou chvíli.Řekla bych,že spíše delší.Je strašně vysílený,poznala jsem to na něm hned jak otevřel domovní dveře a pozdravil mě.Usínal ve stoje,chudák.Řekla bych,že si napustí vanu a bude v klidu relaxovat.Budu se snažit vyjít mu vstříc a být zticha.Za půl hodiny ho půjdu zkontrolovat.Víte,nebylo by poprvé,že usnul ve vaně.Stalo se to už několikrát.Ale i kdyby rozhodně ho půjdu vzbudit.Tedy,pokud sama nezaspím.
Snad se nám oboum podaří vydržet aspon do doby,než vše potřebné zařídíme.U mě je myšleno to,že dopíši článek.Vypnu notebook,vyčistím si zuby a odbelhám se na kutě.Dnes se spánku nebojím.
A u táty.Usušit se,vypustit vanu,obléci si pyžamo a jít do hajan.
Ještě před chvílí sem zabíjela čas nad skvělou knížkou a popíjením bílého čaje.Někomu to příjde staromodní,že tak mladá dívka popíjí čaj a při tom čte.To přece většinou dělají babičky a dědečkové,ale mě to vyhovuje.Když čtu sem klidná a mírumilovná.Po niokom nekřičíma a sem happy.

To by bylo vše co sem Vám chtěla říci.Musím se ještě dopravit do postele a vyhodit mého otce z vany a poslat ho do postele.Pak zhasnout světla a poddát se spánku.

konec svobody,začátek zatracení a nabývání plnoletosti.........

25. ledna 2009 v 14:38 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Zdravím.Dnešní den je opravdu plný záhad.Máma mi zavolá,že se s mojí milovanou sestrou domů vrátí až ráno a že otec už je na cestě dom.
Svoboda a volnost je fuč a přichází období,které budu muset ztrávit s mojí milovanou rodinou,oooo,jééééééé.
Sem štěstím bez sebe.Nemůžu se dočkat okamžiku,kdy nabydu plnoletosti a budu moct opustit náš dům.Nevíte jak se na ten okamžik těším.
Včera sem ztrávila čas nad čtením jedné velice zajímavé knihy.Příběh byl útržkovitý a také trochu kýčovitý,ale to mi vůbec nevadilo.Hlavně,že sem se nenudila.
Problémy z nespavostí pokračovaly.Vlastně se ještě více zhoršili.Když chci spát tak to nejde.Furt musím přemýšlet.Momentálně lituji toho,že mě bůh obdařil inteligencí a mozkem.
Včerejší večer navázal na ten předchozí a zase jsem měla možnost,prostřednictvým icq komunikovat se svou velice fascinující a potřeštěnou kamarádkou.
Je velice zajímavé když vám je umožněno poslouchat,to jak ztrávila den.Není dne a ani okamžiku kdyby nezažila něco vzrušujícího a zábavného.
Napsala mi,že byla v samoobsluze a tam seděli ti dva kluci ze včerejší srážky.Strašně spanikařila a snažila se rychle zdekovat,ale jak tak plánovala svůj nenápadný a rychlý útěk,tak co se nestalo.No,vrazila do vedoucího prodejny a přímo do rozkroku mu vilila horké kafe.
Vedoucí začal šíleně vyvádět a řvát,že to strašně palí,tímž samozřejmě ztrhl všechnu pozornost na něj a na mou kamarádku.
Jess se mu začala omlouvat a chtěla mu pomoct,protože to kafe bylo opravdu vařící.První chlazený nápoj,který se jí dostal pod ruku byla coca cola a tak ji odšroubovala a nalila vedoucímu přímo do rozkroku,ale to neměla dělat.Vedoucí ji vykázal ven a ona byla rudá jako rajče.
Prostě zajímavá to dívčina.Moc by mě zajímalo co se dozvím příště.Je prostě strašná smolařka s pěkně nafouklou peněženkou a hlavou tak inteligentní,no prostě inteligentní.

Po velice zajímavé konverzaci,která trvala do půl druhé hodiny ranní sem si šla uvařit čaj.Samozřejmě jako včera,ale z trochu větším časovým přestihem.Čaj se uvařil a já ho rychle vypila.Pak sem se odbelhala do koupelny a rozhodla se,že si dám uvolnující koupel.
Napustila sem vanu a uvolnující proces mohl začít.Bylo to skvělé.Uvolnilo mi to všechny ztažené svaly na mém dlouhém krku.

Nevím co bych Vám měla ještě zdělit!Možná to,že sem na pokraji sesipání s velkým S a nevím jakým i.Pravopis pokulhává,co na to říct.a na závěr úžasná animace.kopí od kleinkate..

Prozatím se mějte.Vaše H.a.d.r.o.v.á.P.a.n.e.n.k.a.http://i183.photobucket.com/albums/x151/Alphabet_Ariel/twilight2.gif

PŘEDČASNÉ VZTÁVÁNÍ........

24. ledna 2009 v 11:31 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Nevím o čem psát,nevím vůbec nic!Nevědomost si ke mě zase našla cestu.Nevím jak to dělá,ale je to otravné!Nic nevědět!
Všechno se mi bortí!Přáteství,kterého si cením,ale nevím jestli to tak cítí i ta druhá strana.Nejspíš ne!
Zase sem se pohádala s mámou!Ničí mě to když jí furt ubližuji,ale nechci,aby se o tom dozvěděla!Začala mi prohledávat šuplíky,laptop,mobil!Je to strašné kam jsme se v našem vztahu dostali!Proč mi nikdo nevěří!Snažím se jim říkat pravdu,ale oni ji neslyší.Chtějí vidět něco jiného!Něco,co mi je cizí.Něco co neznám!Něco,čeho se bojím!Je zvláštní bát se a při tom nevědět čeho!Možná toho,že všechny ztrácím.Jak rodinu,přátele,ale i jeho!
Můj život už není tak jako dřív.Ještě před pěti lety bych o sobě dokázala říct,že nemám žádné problémy.Že se nemusím kvůli ničemu nebo nikomu trápit.Že mám krásný bezstarostný život,plný lásky a přátelství.Avšak já se měním a vy také!I ti,které znám!
Tet je vše úplně jinak.Nastala nová kapitola mého života.Píše se sama!Dělá si co chce a já to nedokážu ovlivnit!
Sem na to špatně.Nevím kolik lidí si toho všimlo,ale doufám,že mnoho ne.
Jinak jak bych vylíčila dnešní den!
No,vzbudila jsem se krátce po půlnoci.Nedokázala jsem dále spát.Nešlo to!Vstala sem a odbelhala se do koupelny!Měla sem celý dům pro sebe!Sestra s mámou jeli navštívit máminu strarou známou do Špindlu a otec odjel na služební cestu!
Když sem se na sebe podívala,byl to strašný pohled!
Kruhy pod očima přímo řvaly!Nemůžu spát!Nespala jsem už pěně dlouho.Jens e na to trosku podívejte!Měli pravdu.V poslední době vypadám strašně!Nemám žádnou potřebu pečovat o sebe!
No co!Prostě mám potřebu se zanedbávat!
Když už sem skončila s prohlídkou mých kruhů tak sem se otočila a zkákala do kuchyně!Mezitím sem samozřejmě stihla spadnou na zem!To víte bordel v baráku!
Když se mi podařilo pozbírat se ze země a dobelhat se do kuchyně.Tak mě přepadla neuvěřitelná žízen!Otevřela sem lednici a tam ležela krabice 100% pomerančového džusu!
Samozřejmě byl prošlý,ale srat na to!Prostě sem ho otevřela a napila se!Nepoznali byste,že je prošlí kdyby to na vás nekřičela tučně vytištěná záruční lhůta na vršku krabice!
Zahnala jsem žizen a rozhodla se,že se podívám co dávají v televizi,samo nic!Co byste chtěli pár minut po půlnoci!Místo nudného koukání na televizi jsem radši otevřela knihu a onořila se do děje!Vcítila sem se do děje.Přímo jsem se ztotožnila z hlavní postavou,která musí poslouchat rozkazy povrchní společnosti a řídit se nějakýni pravidly!
Když sem knížku znovu dočetla bylo něco okolo tří hodin!Vydala jsem se uvařit si čaj!Počkala sem než se ta strará konvice umoudří a začne ohřívat vodu.Když se tak stalo a konvice z hlubokými výdechy dosuptila tak sem si zalila svůj oblíbený pampeliškový čaj!Byla to nádherná vůně.Rozlévala se po celé místnosti!
Počkala sem,než čaj vychladne a tak sem se rozhodla,že bych mohla trochu rozehřát můj oblíbený přístroj.
Zapla sem ho a dozvěděla se,že je vybitá baterka.Samozřejmě sem měla adapter schovaný někde ve spodním šuplíku!Musela sem se zohýbat!!
No,vylovila jsem adapter a dlouhými skoky se dostala až do kuchyně kde jsem ho strčila do zástrčky a počkala až se trochu zahřeje.Pak sem ho zapla a počkala,než se rozjedou všechny prográmky a otevřela internet!Na mojí domovské stránce google.com!Jo,moje domovská stránka je google,tam najdete všechno!Jak sem do vyhledávače vytukávala adresu a usrkávala čaje najednou mi příjde sms!Sem se divila,která zoufalce jako já píše takhle brzy!No,byla to moje stará kamarádka,s kterou trávím každoroční prázdniny v Londýně!Píše co dělám a omlouvá se,že mě vzbudila!Já sem jí napsala,že nespím!
Pak sem ji požádala jestli bysme nemohli jít komuniovat prostřednictvím icq,protože nemám zrovna mnoho kraditu na zbytečné plkání,dvou mladistvých dam!
Ona souhlasila a tak sme začali plkat a rozebírat proč jsem obě dvě vzhůru.Já sem se jí svěřila smou nespavostí a ona mi prozměnu řekla,že jí rodiče odjeli na dva týdny do Austrálie!Víte její rodiče jsou oba dva delegáti a mají docela dost slušný konto!Takže si mohou dovolit jen tak opustit práci i s dcerou a odcestovat třeba do Austrálie!Jeli se dívat na Australian open!Taky bych chtěla,ale co!Pak mi vylíčila celý její předchozí den!
To sem se,ale dozvěděla věcí!No ona je něco jako mé druhé já!Štěstí ji zrovna nepodkává moc rádo!Je věčná smolařka!Představte si!Jen tak si jela po ulici na kole a naproti ní jdou nějací dva pěkní kluci!
Co byste řekli,že se stalo!Samozřejmě,že od nich nedokázala odtrhnou oči a tak narazila do pouliční lampy a v tu ránu byla na zemi!Naštestí spadla do odpadků.Sice smrděla jako pes,ale aspon vyvázla bez větších povrchových zranění!!
Byla neuvěřitelně vzteklá,teda aspon tak mi to vylíčila!Začala se vztekat a nadávat na celé kolo!No ostuda jak kráva.Všichni se začali smát a hlavně ti dva kluci!!No coment!Strašná sranda!Radši to nebudu moc rozvádět!
Kdyř mi to všechno dopodrobna rozvedla bylo už něco okolo půl paté ráno!Zabila sem přebitečnou energiii i čas!
No a v tu chvíli mě doběhla únava!Rychle sem vypla notebook a odzkákala do postýlky!Zamuchla sem se a ponořila sem se do snů!

Zhruba před chvílí sem se vzbudila akorát včas na telefonát od matky!Rychle mi popřála pěkné ráno a ujištovala se,že je všechno jak má být!Barák sem zatím nepodpálila tak co řeší!!!!

Po dvouhodinové přestávce,kterou jsem si dovolila a odpustila v psaní článku pominula a já bych Vám chtěla zase něco povyprávět!Rozhodla jsem se pro popis včerejšího dne.Ráno bylo nic moc!Po hlučném budíčku,který měl na svědomý můj mobil sem se šla osprchovat a následně uvařit čaj a pustit moji oblíbenou televizní stanici!MTV!Byla jsem obrovsky sklamána,když jsme zjistila,že nám nefunguje elektrika.Náš soused nejspíše zase vyhodil pojistky a nechtěle se obtěžovat je zase nahodit zpátky.On je právě ten tip člověka,kterému je všechno jedno!Soused k nezaplacení,hrůza.Takového souseda bych Vám nikdy nepřála i kdybyste byli ti nejhorší lidé na světě!
Rozhodla jsem se,že se o to postarám sama.Obula jsem si jednu botu,oblékla tlustý bavlněný svetr a vzala berle.Jakžtakž jsme se dobelhala dole do sklepa a nahodila pojistky,pokoušela sem se je nahodit na panelu,který máme doma,je tajně zamaskován,ale nejspíš byla potíž v hlavním panelu.Jak sem psala potíž byla opravdu v hlavním panelu!Když sem pojistky znovu nahodila a vyskákala na horu.Tak v tu ránu jako napotvoru vylezl z baráku náš velice"příjemný"soused.Byl opilí a strašně smrděl.Smrděl hůř,než ten chlap v nemocnici!Radši sem rychle zalezla dovnitř.
Když sem se usadila a zapla tv na MTV,tak zavolal pro změnu otec.Ptal se mě co dělám a jak se mám.Právě měli volno.Rada se odložila,protože tátův nadřízený musel někam nutně odjet.Tak sem si pěkně popoídala s tátou,on je vážně suprový.Neřejla bycg,že je to můj táta,ale spíše nejlepší přítel.Je s ním strašná sranda.Když sem s ním v jedné místnosti,mám problémy ovládat svoje mimické svaly,protože mi furt cukají koutky úst.Pokaždé když se mu naskytne příležitost se mě snaží rozesmát.Nechápu proč nešel pracovat někam do cirkusu.Je opravdu slvělý komik,ale někdy až moc cinický!To je jediná záporná vlastnost,která mi na něm vadí.Naopak máma ji na něm přímo miluje,brrrrrrrrr!
Když naše konverzace ustala a já se konečně mohla soustředit na televizi,atk mě zase něco vyrušilo.
Spolužačka,nejspíš se zase musela ujistit jestli jí nevadí,že má u sebe furt moji biologii.Ano jsem se neobtěžovala jí odpovědět.Leze mi na nervy.Cožpak jí nestačí jenom jedna odpověd?To se musí furt tak paranoidně vyptávat?A to kvůli jednomu sešitu biologie?Je praštěná a k tomu ještě pěkně otravná.V tu chvíli sem myslela,že zaní přijedu do Hovoran a vlastnoručně ji uškrtím.Škoda,že nemám řidičáka aže mám v pytli nohu!Jinak co pak dělám tetka?Sedím na gauči a píši!Neuvěřitelně mě to baví.Do toho mi v pozadá hraje Nickelback a jejich Gotta be somebady.Skvělí písen,ale to sem Vám myslím už říkala někdy v předchozím článku.Nejspíš se zvednu a vypnu to a pustím si Eurosport.Tet by tam měli být závody žen v byatlonu.
Takže du rychle vypnout a zapnout!Jé,sakra už je konec.Vyhrála jakási Ruska!Jmenuje se Anne Boulygenová.
Na rduhém místě se umístili dvě Finky .Jinak naše České zastoupení nic moc.Zkončili někde na 53 místě,tak to aspon hlásí komantátor.No co.Počkám si co bude za chvíli.
Chtěla bych nějaký tenis a ano je to tak právě hlásali,že budou dávat zápas Nadala a Hasse!Komu fandíte?Já osobně Hassovi,Nadal je taky dobrý,ale Hass už je postarší pán a mohl by vyhrát.Konec konců hlásal,že tohle je jeho poslední granclemový turnaj.Pak prý bude hrát jenom rakračně a možná se objeví na nějakém nižším turnaji.


Tak se zatím mějte.Vaše a pouze jediná existující H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A.také sem narazila na opravdu skvělý blog.Autorka skvěle píšící a umístující své pocity na tenhle webový plátek,který nese jméno lost existence.Stojí za to se na něj podívat a zanechat komentář.Já už jsem tak učinila a sem na sebe náležitě pyšná,protože sem na něm zanechala opravdu dlouhý komentář!

přátelé nebo podlejzáci............

23. ledna 2009 v 12:50 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Je zvláštní vědět,že máte opravdu skvělé přátele,kteří se za vás postaví když máte jakýkoliv problém!Těm já říkám nejlepší přátelé,bez kterých si svůj život ani neumím představit!Ale jak můžu vědět,že za tím přátelstvím se neschovává něco jiného.Třeba nenávist,předstírané přátelství!Sama nevím jestli sou to mí opravdový přátelé!
Dělím je do dvou rozdílných skupin!Vlastně je to docela jednoduché dělení!Dělím je na ty dobré a na ty zlé!Proč?Tak to nevím!Na tuhle otázku se snažím najít už pěkně dlouho odpověd,ale nedaří se mi to!
Jediné co vím je to,že si nemůžu být ničím jistá!Jak poznáme ty co lžou?Jak zjistíme pravdu?To netuším,ale v nedohlednu na to snad příjdu!

au,au,ju.......

22. ledna 2009 v 10:12 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Dnešní ráno jsem zase strávila u doktora!Teprve včera mi z nohy sundali sádru a dnes mi na ni dali pro změnu ortézu a k tomu spousto léků!Vlastně ani nevím na co některé z nich jsou!Vím ,že mi dali léky proti zrážení krve,proti bolesti a nějakou zázračnou mastičku,která perfektně chladí!Pak sem dostala ještě nějaké další léky,ale ty mám prý pozřít jenom každý druhý den!
Když sem už z mojí mámou,která mě doprovázela,opouštěla anbulanci a výtahem se odbelhala do přízemí a opustila buduvou,no co se mě asi tak mohlo stát!Venku samozřejmě všechno roztálo a zmrzlo,takže se mi povedlo uklouznout na ledě a spadnout.Máma se mě snažila zachytit,ale jaksi to neztihla a já sem ji chytla ze lem kabátu a ztáhla ji sebou!No prostě strašná sranda!

Včera večer to bylo skvělé.Měla sem možnost povíddat si se skleníkovou kytičkou!Řeknu vám,bylo to skvělé!Výborně se s ní povídá i přes internet!Moc ráda bych si s ní chtěla povídat i reálně!Myslím tím z očí do očí,nebo jak se to říká!
No,musím Vám říct,že sem jí pořád děkovala a furt sem se jí omlouvala,muselo jí to jít pěkně krkem!Nakone csem jí slíbila,že se přestanu omlouvat a furt děkovat!Místo toh sem se začala kát!No,nic!Jen sem Vám to chtěla říct,tedy spíše napsat!

PS:Prominte,že píši s obrovským kvantem pravopisných chyb!

Také sem změnila dizajn!Není zrovna mic moc extra,ale mě přijde roztomilí.Je takový jednouduchý!Strašně se mi líbí to záhlaví.Na dArtu jsou opravdu skvělé obrázky.Plné barev,osobitosti a různých pocitů,které fotograf pocituje!
Konečně se mi podařilo rozřídit svoje internetové kamarády!Zatím jsou roztřídění pouze u mě na papíře,ale potom je také konečně přidám na blog.Bude se hodně promazávat!Je mi líto,pokud se tam nenajdete,ale prostě už na můj blog moc nechodíte a nepíšete kometáře.Bud jenom teda napíšete nšco ve smyslu"Ahoj,obýhám sb!" a ani se nevyjádříte k článku.Je to vaše věc,ale můj blog!A já bych si na něm chtěla být vlastní paní a pravidla si zrčovat sama!


Takže lidičkové!Právě sem se dodívala na jeden suprovej filmík!Musím se na něj furt dokola dívat!Sem do něj uplně udělaná!Jeho název zní"Vanity Fair"což v českém jazyce znamená Jarmark marnosti.Je to opravdu suprový film.Nejspíš si ho pustím zase znovu,ale až za chvíli.
Taky sen se naobědvala.Měla sem těstoviny.Sice vařené narychlo,ale přesto byly chutné!Dala sem do nich trochu bazalky,porku a kuřecího masíčka,mn'am!!Vařila sem si ho sama i když mi to trvalo trochu déle,protože mám potíže z nožičkou!
Právě se dívám nejen do monitoru,ale také na televizi.Na anglickou hudební stanici!No na jakou asi,jasně že na MTV!Podle mě nejlepší hudební stanice v celé Evropě!Dokonce i lepší než ty co jsou v Americe a kdekoliv na světě.
Tetka hrají Paramore se songem Crush!Báječná písnička!Má něco do sebe!No a právě skončila a je reklama!No a jaká reklama?No ta,na které je ten bílý kluk a všelikaj pohybuje rukama a s postupně se měnící jeho hlavou na logo MTV!
No tak reklama skončila a přichází Rihhana a Rehab!To je ta písnička kde je spolu s Justinem Timberlakem!Zajímalo by mě kolik mu museli zaplatit za to,že se tam ukázal!Řekla bych,že opravdu hodně!Du poslouchat a dívat na videoklip,když skončí řeknu vám jaký ve mě zanechal pocit,myslím videoklip!

Videoklip skončil a zanechal ve mě taková trošičku klaustrofobický pocit!A taky trošičku barevno před očima!Je v něm opravdu mnoho světelných efektů.Hlavně je tam v jedné části opravdu mnoho červevené a zelené,ale uplně oslepující jsou ty její zelené plavky,které má na sobě!

Ted,právě před malou chvílí začala zpívat Leona Lewis.Má nádherná hlas!Je tak lahodný a sametový,že bych ho vydržela poslouchat snad pořád!Prostě nádherné!
Ždycky když poslouchám Leonu tak se dokáži perfektně uklidnit!Sice se neuvolním tak jako při čtení knih,ale i tak.Je skvělé,že už nejsem tak moc napjatá jako před chvílí!

Ježiš tetka tam pustili jednu písničku od The Killerz-sem na ni alergická:Ždycky když ji slyším mám chut něco roztřískat,ale tet' musím udělat výjimku,protože rodiče by mě asi zabili kdybych roztřískala úplně nový notebook a já bych jim k tomu pomohl,třeba bych se sama zhodila z mostu!Radši přepnu kanál a počkám až ta otřesná písnička skončí!
Přepínám!Už sem přepnula na další kanál v pořadí a to na Eurosport,právě hraje Murrye s jakýmsi hráčem,kterého neznám!Jo a hrají tenis!Momentálně tet¨probíhá v Ausstrálii v Melbourne AustralianOpen!Pro ty z vás,kteří neví co to je,tak je to jeden s prastyžních tenisových turnajů!
Ju,došla mi sms,du se podívat kdo píše!No,psala mi moje spolužačka Sabina!Prej,že jestli mi nebude vadit,že když tetka nechodím do školy,tak jestli si u sebe nemůže nechat můj sešit biologie!Co jí mám odepsat?Napíšu jí,že si ho může nechat,ale že mi ho potom musí okamžitě donést do školy!No,co vy na to,docela dobrý!!

No,tak zatím pa,zlata moje,zase něco dodám,ale tet¨se du dívat na zápas.Mějte se!

Takže už dohráli a já zase píši.Jo a vyhrál Murry!!No,přepínám zpátky na MTV a tam akoráz začne hrát Myley Cyrus,nebo jak se to píše a hraje tam její,teda aspon podle mě nejlepší song 7 things I hate about you!Super písnička!Vyjadřuje v nich pocity zoufalství a nenávisti vůči Nickovi Jonasovi,ale zas tak daleko zajít nemusela.Ježiši,takhle se mstít klukovi,protože se s ní rozešel!No hloupý to je Myley!!Hodně hloupý,nemám ji moc ráda a nebudu se tím tajit!!!Nejsem zrovna na herce a zpěvýkjy jejího typu.Což znamená,žádnej Zac Efron,Vanessa Hudgens a podobně!Jediné,které např z nich přežiju jsou Ashley Tisdale a Corbin Blue!

No co každý nemůže mít rád stejné věci jako ostatní!


Bože,akorát mi někdo volá,du zjistit kdo a pak se znovu ozvu!No tak byla to moje spolužačka Sabina,která už psala.Já sem jí odepsala,že si ho u sebe může nechat,ale nejspíš se chtěla ještě ujistit,víte ona je strašně nedůvěřivá!!!!!

Před malou chvílí sem byla na blogu jedné skvělé a inteligentní dívky jménem Karolína.Nejen,že skvěle píše,ale dokáže se skvěle vyjádřit!Neodsuzuje lidi,kvůli tomu jak se chovají a jak vypadají,dokáže se přizpůsobit,tedy alespon podle mě!Myslím,že ji znám dost dlouho na to,abych to oní mohla říci!Je prostě skvělý člověk!Taky ráda čte a hraje na klavír!Je talentovaná nejen co se týče hry na klavír a psaní,ale také jí jdou skvěle cizý jazyky,obvzláště anglický jazyk!Já nejsem o proti mí nic!
Byla ve Francii a odtud mi dovezla takový úžasná magnetek,Je skvělý.Nemáte ani ponětí o tom kolik toho udrží a snese!Je stejně neoblomný jako ona!
No,ale taky jako každý z nás má i sví záporná vlastnosti a to,že je až moc obětavá a dělá víc než by si někteří zasloužili,také je neuvěřitelně tvrdohlavá.Když si něco umane,prostě se to musí stát!Jé,přerušuji psaní o Karolínce a du poslouchat.Právě přišla Jordin Sparks a její Tatoo!!!!Bože jaká to nádherná a prostopášná písen to zní!Zní v mých uších a dělá se mnou divy!Kolabs,zastavilo se mi moje malinkaté,ale přesto velkésrdce!Když mi zní v uších,vždycky myslím na jednu jedinou osobu na světě,o které neví ani moje nejlepší přítelkyně a ani Karolínka,ale to neí podstatné.Prostě ho miluji a vždy to tak bude!Zrovna dnes má za mou přijít!!Těším se na tu chvíli ztrávenou s ním!!Karolíno,až si to náhodou pročteš tak o tom ani necekni,jasné!!Ne,že řekneš Aničce,že sem Vám dvoum nevěrná a že Vám zahýbám z osobou opačného pohlaví!Bych tě zabila!!Teda já ne,já bych to nedokázala.Nejspíš bych si na to musela někoho najmout!
Tak fajn písen dohrála a v pozadí hraje jemný popík a já píši o mojí Karolínce!Je skvělá,obětavá,miluju ji!Je lehce naivní,ale to asi každý!Ani já nejsem výjimkou!Prostě je to člověk,bez kterého bych nedokázala žít!Je pro mě důležitá!Má také blog!Je skvělý,ale jelikož funguje teprve chvíli tak na něm moc článků nenajdetemale určitě stojný za to abyste ho navštívili a pokisili se poznat Karolínku!Tady ji můžete lépe poznat!

Končím v tohle proslovu!Mějte se!Večer Vám napíši jak sem trávila zbytek dne!Loučí se svámi vaše H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. oposlouchajíc Simple plan a jejich Welcome to my live!


Jak už sem o pár řádků psala,že se nejpíš znovu podívám na Vanity fair,tak sem tak samozřejmě také učinila!
Když film skončil okamžitě jsem vypla dvd a na ovládači od televize jsem stiskla kombinaci 15 a okamžitě sem byla naladěná na té správné vlně:Na MTV.Zrovna hráli Nickelback s jejich suprovou písničkou Gotta be somebody-je opravdu dobrá.Pokud se nepletu tak sem vám do tohohle článku napsala už tolik názvů písní,no prostě mnoho!

Musím se Vám pochlubit,že sem si opravdu pěkně popovídala s přítelem,který mě přišel navštívit!No tak sme se spolu podívali na filmík,povídali si a on mě pak musel opustit,fnuk!No,co přežila jsem a čiperně t'ukám do klávesnice!Poslouchám písně a přemýšlím co byc Vám mohla napsat!Už vím!

Ještě před pár dny jsem na tom byla dost špatně.Nemohla jsem spát a ustavičně se utápěla v zoufalství a otupělosti,která mě provázela na každém kroku,no spíše skoku!Bylo to strašné,ta věčná samotná!Nikdo nevědel co se děje a mě se o tom nechtělo zrovny nějak mluvit.Ve škole sem se snažila maskovat za falešný úsměv,který sem musela pokaždé vykouzlit,když sem nechtěla ranit své přátele.
Nevěděla sem co mám dělat!Ta věčná samota byla tak krásná,ale i bolestivá.Přitom sem moc dobře věděla,že mám u sebe přátele,rodinu a jeho,ale at' sem se snažila sebevíc,nedokázala jsem to ze sebe dostat!Dokonce sem se nesvěřila ani vám,pouze sem napsala,že se utápím v otupělosti a v zoufalství,ale pokouším se tu chybu napravit.Pokouším se žít zase normálně!Dělám blbosti,píši blbosti,dokonce se chovám nějak tak strašně crazy!
Mohli jste si toho všimnou na tomhle tom předlouhém článku,tedy pokud jste ho četli celý.To já nevím.
Takže,už se od včerejška řídím tímhle tím sloganem!Don't worry be happy!

au,au,au.....

21. ledna 2009 v 10:28 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Hladina otupělosti se znižuje,ale pro změnu stoupá hladina zoufalství!Je to strašné!J eto nudné!Vůbec nevím co ty nadcházející tři týdny budu dělat!Click for a larger viewNenůžu do školy!Nemůžu ven!Nemůžu si zajít do knihovny!Nemůžu si zajít popovídat s kamarády,bez toho abych k tomu nepoužívala počítač!Děs!Sem nehorázný nemehlo!To sem si místo té pitomé nohy nemohla radši polámat ruku!

Jinak řečeno!Včera ráno jsem se probrala asi zhruba o půl šesté a chystala se k doktorovi,aby mi mohli říct jak se to nadále vyvíjí(myslím jak se vyvíjí noha)!Click for a larger view
Když sem přijela do nemocnice,samozřejmě plná čekárna!Děs a hrůza!No a tak jsem si šla sednout na židli a vyčkávala!
Zhruba za půl hodiny si vedle mě sednul jeden chlap!Bylo to strašné!Nejen,že strašně páchnul od cigaret,ale také byl neuvěřitelně spocený!!!
Kdy mě sestřička osvobodila a zavolala do ordinace,tak sem se mohla konečně normálně nadechnout,bez toho abych si musela u nosu přidržovat kapesník!Ten pach byl strašný!Kombinace nedopalků od cigaret a potu!Fůůůůůůúúúúj!!!
No!Když už sem se dostavila do ordinace,tak sem vyhupsla na tu lékařskou postel a vytáhla si kalhotu,aby se doktor mohl podívat na nožku,ale předdtím ještě museli odstranit sádru,brrrr!
No a když ji odstranili,tak co viděli!Pod sádrou se na mé noze vytvořila obrovská fialovo modrá modřina a pod ní opuch,hnusné to bý jenom napohled!No,pak doktor začal nadávat,kdo dal nařídit,aby mi to dali do sádry!
Já sem to právě v sádře mět vůbec neměla.Proč?Protože to mám už asi tak zhruba 2 týdny napuchlé!Pak mě doktor poslal na jakýsi divný rendgen,kde se nesnímají kosti,ale jakési,no tělní tekutiny,svaly a tak!
No,když sem s tím pak dobelhahala zpátky do ordinace,tak na to doktor kouknul a jeho verdikt zněl:"Prosím pěkně mladá slečno,máte roztržené kloubní pouzdro a vytvořil se vám tam zánět.Nasadíme mastičky a nožka bude pěkně v klidu.Proces hojení bude bolestiví,ale to budete muset vydržet,jiná možnost není.Musíte samozřejmě počítat,že budete minimálně ještě tři dýdny o berlích a pokud se to už zpravý tak ještě tři měsíce bez tělocviku!(To bude mít profesorka radost,zlomyslný smích,cha,chá!)!Click for a larger view

Pozdravím doktora a sestřičku a se zmučeným výrazem se belhám z ordinace,tak takovýhle verdikt sem nečekala!Já už sem chtěla normálně chodt bez berlí,je to věčná otrava furt s nima chodit!
No co aspon nebudu ,uset chodit do školy,ale co budu vlstně dělat!Musím řáct mamce at mi zajde do knihovny a něco mi tam vypůjčí!Aspon budu mít víc času na blog a na vás!Click for a larger view

PS:Chtěla sem vám poděkovaz za vaše otázky!Někdy v průběho tohohle týdne budou odpovědi!Ano a ještě něco.Peominte,že sem v textu furt opakoval aslovo no,no!Došla mi slovní zásoba!V poslední době píši samé odfláknuté články na úrovni 10leté holky!

=TrixyPixie....

20. ledna 2009 v 20:02 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)umělci.přes.hledáček.
Nemám slov.
ptejte se...........

18. ledna 2009 v 17:08 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A.
Mnoho lidí tenhle způsob považuje za dobrý.Pokud se chce o určitém člověku něco dozvědět tak to dělá většinou formou otázek a já jsem se rozhodla,že bych to tak udělala také.Takže ptejte se mě na cokoliv.Budu odpovídat pravdivě a slušně.

nevědomost...............

17. ledna 2009 v 19:37 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Dny plné otupělosti pokračují a dýchání se zhoršuje.Vlastně jsem se už nejedenkrát přistihla jak lapám po dechu.Zvláští,jsem ještě člověk nebo se ze mě stalo něco co jen tak kráčí po povrchu zemském?Tak to bohužel nevím.Jsem nevědomá.Nevědomost mi nevyhovuje.Narozdíl od otupělosti si ji uvědomuji mnohem jasněji.Donutí mě přemýšlet nad tím co ještě nevím.
Když sem otupělá ničím se nezatěžuji.Prostě jen tak sedím nebo spím,ale když je člověk nevědomý je to nepěkné.Je nepěkné,že nic neví.
Například.Dneska odpoledne za mnou přišla do pokoje matka a začala na mě něco mluvit.Já jsem ji s nepřítomným a zmučeným výrazem poslouchala.Poslouchám,poslouchám a v tu ránu mi něco dojde.O čem to vůbec mluví?Nevěděla jsem to a to mě děsilo.Děsil mě fakt,že to nevím,že nenaslouchám slovům vlastní matky,slovům přítele a přátel.Musím se konečně probrat s té pitomé nevědomosti a otravné otupělosti,které mi někdy příjde v hod,ale tedˇ ne!

Mám nepříjemné tušení,že v blízke budoucnosti o něco přijdu.Budu ochuzena o důleží fakt mé existence.O něco co potřebuji,ale nevím o co.Doufám,že to je jenom obava,která se nenaplní.

otupělost...........

16. ledna 2009 v 15:13 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.

Čas je pro mě v poslední době něco nepostatného.Nedokáži plně vnímat co všechno se v mém okolí děje.Jsem otupělá a plně odhodlána čelit zoufalství,které mě momentálně sužuje a je součástí mé schránky.Moje zoufalství a otupělost souvisí s různími věcmi.
Každý den probýhá víceméně stejně.Vstanu,ustelu si postel, i když s menšími problémi(sádra na noze).Obléknu se.du si nasnídat a vyčistit zuby.Učesat si vlasy a umít už tak dost bledý obličej.Zvednu hlavu a podívím se do zzcadla a vidím oči.Oči vypadající jako kdyby je někdo připravil o život.Oči,které nevidí(spíše nechtějí vidět),ale přesto jsou hluboké.Mohli byste se v nich utopit.Možná byste v nich spatřili i už jednou zminovanou otupělost.
Škola je pro mě něco co ztratilo význam a hodnotu.Něco,kam se každý den v tichosti vracím.Usedám do lavice a v tichosti trpým.Jsem jako v tranzu.Učitelé si mě nevšímají(zaco jim vděčím),nazatěžují se tou prázdnou schránkou.Když už se mě teda na něco zeptají,já jim ledabyle odpovím a vracím se zpátky trpět.
Když se po několika hodinách musím odebrat domů tak zapnu i-pod a pokračuji v otupělosti.Což se mi moc nehodí,jelokož mě skoro pokaždé málem srazý auto.Naposledy to byl,teda aspon myslím,že byl stříbrný Mercedes.Sem udivena,že si vůbec dokáži vybavit barvu.
Když se zhruba po půl hodině ocitnu před prahem našeho domu,už si vythuji klíče z kapes.Sem překvapena svou neohrabaností,že nedokáži vytáhnout klíče z kapes bez toho,aby mi upadly.Vlastně se ani není čemu moc divit.Vždyt sem vlastně otupělá a utápím se v zoufaství.
Odemču a vyhrabu se do vého pokoje.Lehnu si,zavřu oči a znovu se utápím(není potřeba psát v čem,když už sem to jednou zminovala,budeme tomu říkat,,to nepříjemné").
Potom mi obvikle něco dojde.Proč se vlastně v tom,,nepříjemném"pořád utápím,ale pak přestanu,protože vím,že to nestojí za tu námahu se na tom zamýšlet.

Lidi už neví co si semnou mají počít,ale když to nevím ani já sama tak je to težké.Hodně těžké.Přítel se ze mě snaží vypáčit co se stalo,ale to já nevím.,,To nepříjemné"mě prostě přepadlo.Z ničeho nic.


PS:Tohle by pro dnešek stačilo.Je to už tak dost depresivní.Jinak,chci vám poděkovat za vaše odpovědi a připoměnout vám třídění kamarádu,affs,sb,nebo jak to mám nazvat,Prostě lidi,pro které ještě dýchám,i když ztěžka,ale přesto!Stačí když si najdete třídění a tam se podepíšete.J někde v archivu za měsíc leden.memory..............................

14. ledna 2009 v 18:51 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Odpovědi na mé otázky.Píši vám pár otázek,na které bych ráda znala vaši odpověd.Moc by mě potěšilo kdybych byla obeznámena z vašimi názory.1_____Proč vůbec navštěvujete můj blog?
2_____Jak podle vás píši-
3_____Kdo jsou podle vás ti,kteří píší komentáře na váš blog?
4_____Co si myslíte i upřímnosti?
5_____Co si myslíte o subjektivnosti?
6_____Co si myslíte o lásce?
7_____Co si myslíte o lhaní?
8_____Jaký je váš názor na anorexii?
9_____Jaký je váš názor na bulímii?
10____Jaký je váš názor na drogy?
11____Jaký je váš názor na cigarety?
12____Jaký je váš názor na týrání zvířat?
13____Jaký je váš názor na týrání lidí?
14____Jaký je váš názor na rasismus?
15____Jaký je váš názor na demoracii?


Tak a tady buch se ještě chtěla pozastavit nad pojmem přátelé.Nevím co bych si bez nich počala.Jsou nedílnou součastí mé existence a mě samotné.Dokáží mě rozveselit a vyhnat mi z hlavy špatné myšlenky,které hraničí z realitou.Pomůžou mi když se trápím.Dozvím se odnich mnoho libích i nelibích názorů,zakteré sem vděčná.Vděčím za to,že můžu mít přátele.

i'm flexible?????

14. ledna 2009 v 14:22 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Všední dny takhle většinou netrávím.Nestává se mi moc často,že bych se probouzela o půl osmé a nemusela jít do určitého vzdělávacího institutu.Jelikož tomu moje,ted už napůl zasádrovaná noha přispěla,tak sem dostala od rodičů povolení,že prozatím do školy chodit nemusím,počínaje dneškem.
Každá jiný by mi asi zavíděl,že do ní nemusím,ale já si to nazávidím,jelikož si ještě potřebuji vylepšit známky.Zhroba čtyři předměty mám mezi 1-2 a tak si je chci uzavřít na 1(Co by jiní dali za 1 nabo za 2,ale mě se už známky píší na přihlášky na střední školu,ách jo!Radši bych se na školu dostala díky průměru,než bych měla dělat přímačky,mám z nich panický strach!)
Takže dnes du do školy pouze na čtvrtou hodinu literatury.(Píšeme velký test!)Test bude obsažen o nějaké ty literáty,pojmy a samozřejmě básně!Docela se těším,jelikož jsem si k literatuře vytvořila docela silné pouto.
Následně dne 20.1. si budu muset jít napsat písemnou práci z matematiky(Křením se!).Já a matematika,vůbec si narozumíme.Já bych jít chtěla rozumnět,ale moje podvědomí asi ne.Také se budu muset nechat vyvolat z ov(občanské výchovy).V tomhle tom velice ,,zajímavém" předmětu mám pouze dvě známky a to jedna a dva.Jedna za mezilidské vztahy a pozbívání občanství a dva za sociální a morální otázky danné doby.Učitelce se moc nezamlouvala jak sem popsala,některé bohaté lidi.Nazvala jsem je egoistya parchanty,kteří zbytečně utrácejí peníze.To se smaozřejmě netýkalo všech,to jí nemohlo dojít?!

Jak už jsem vám nejspíše v minulém článku řekla,teda vlastně napsala,že si v pátek budu moct zajet do svého oblíbeného antikvariátku a zanést si opravit fotáček a dáz vyvolat film.Tak z toho sešlo.Místo pátku tam budu moct zajet už zítra.(Křenímse a chci skákat radostí!)Mám z toho takovou radost.


PS:Třídění sb,affs,kamarádu nebo nevím jak to nazvat tady.

12.1.2009............

12. ledna 2009 v 15:34 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)slova. jdoucí.od. srdce.
Pátá hodina Rodinné výchovy a také rozdělování dozorů u šaten.Což znamená jediné.Chodit odemikat před obědem a zamikat po vylidnění školy.Učitelka nám přidělovala datumi.Dozor jsem měla mít někdy tento týden,ale díky mé noze nenoze mi přidělili stabilní datum 20.2.Sice to je někdy za měsíc,ale doktoři mi řekli,že o berlích budu chodit ještě tak šest týdnů(musím se naučit chodit poschodech),ale to mě neodradí od dalších aktivit.V pátek budu mít možnost zajet do svého oblíbeného antikvariátku a koupit si nějakou zajímavou knihu.V ten stejný den si také budu moct dát opravit svůj foták a dát vyvolat film,která jsem hledela pěkně dlouho a nakonec jsem ho objevila v krabici od fotáku(přísahala bych,že sem se do ní dívala).
Dnes sme také psali test ze zeměpisu.Přesněji na jižní Evropu.Připadalo mi to opravdu lehké.Nechápu proč to ostatním připadalo tak těžké.Vždyt jsou to státy všechny na jedno brdo.Někteří měly napsané taháky a ostatní pod lavicí otevřené poznámky a učebnice.Nepříjde vám to stupidní,takhle podvádět?Dyt tím ničeho nedosáhnete.Sice dostanete jedničku,ale i tak o tom nic nevíte.Je to na hlavu.
Já sama se musím přiznat,že taháky sem taky používala,ale radši sem přestala.Zaprvé učitel na to došel když chtěl,abych to před celou třídou zopakovala,jelikož sem měla nejlepší práci ve třídě a zadruhé tak celému učitelskému sboru dal možnost udělat si o mě opravdu krásný obrázek.
Podvádění se neviplácí.Tot být můj názor!

PS:Nezapomente na třídění!!!!

třídění.....................

11. ledna 2009 v 16:40 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A.

ahojík.mám.hodně.sb.tak.sem.se.
rozhodla.žee.provedu.třídění.
takže.
kdo.chco.být.
i.nadále.mím.sb.tak.at.
pod.tenhle.článek.napíše.jestli.teda.
chce.a.nebo.
naopak.nechce.


pod.tenhle.článek.pište.jenom.to.jestli.chcete.být.sb.
ostatní.komentáře.pište.pod.
nějaký.jiný.článek.
mějte.se.vaše.
H.A.D.R.O.V.Á.
P.A.N.E.N.K.A.

odkazy.milované.

11. ledna 2009 v 16:03 | H.A.D.R.O.V.Á.P.A.N.E.N.K.A. |  (c)odkazy.milované.
dART-----------miluji umění a lidi,kteří k němu mají osobní vtaz

youtu----------znají ho všichni a já také


blogy.o.r.p.(herec.nadějný.mladý.prostě.upír)


r.p.-----------on.nadějný.poprvé.
r.p.-----------on.nadějný.podruhé.blogy.o.k.s.(herečka.nadějná.mladá.prostě.osobitá)k.s.----------ona.nadějná.porvé.
k.s.----------ona.nadějná.podruhé.


blogy o.j.r.a.a.g.(herec.a.herečka.upíři.křehké.talentovaný)j.r.a.a.g.----on.samotný.bez.ní.přesto.jedinečný.
j.r.a.a.g.----ona.a.on.jeden.jako.druhý.


blogy o.nich.p.f.a.e.n.(film.jeden.pár.on.bl.ona.zr.)


p.f.-------on.ted.samotný.
e.r.------ona.postarší.dáma.přesto.podmanivá.herečka.blogy o.h.of.gossip.girl.(oni.z.nich.)


přidám pak